| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 203.00 см |
| WIDTH | 70.00 см |
| DEPTH | 66.70 см |
| NET VOLUME | 440 L |
| COLOUR | DARK INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KGN49OCAF |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 203.00 см |
| WIDTH: | 70.00 см |
| DEPTH: | 66.70 см |
| NET VOLUME: | 440 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 311 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 129 L |
| COLOUR: | DARK INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 122 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 29.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005506637 |




























