| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 86.00 см |
| DEPTH | 91.00 см |
| NET VOLUME | 631 L |
| COLOUR | INOX |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KGN86AIDR |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 86.00 см |
| DEPTH: | 91.00 см |
| NET VOLUME: | 631 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 479 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 152 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 246 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005327720 |
































