| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.00 см |
| ШИРИНА | 86.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 91.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 631 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KGN86AIDR |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.00 см |
| ШИРИНА: | 86.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 91.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 631 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 479 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 152 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 246 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005327720 |




































