| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 185.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 66.70 см |
| NET VOLUME | 355 L |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | ECN 2CQTEB 186 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 185.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 66.70 см |
| NET VOLUME: | 355 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 235 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 120 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| FRESH ZONE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 270 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019104232 |

































