| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 59.00 см |
| NET VOLUME | 304 L |
| COLOUR | СИВ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | NRK619EAXL4WD |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 59.00 см |
| NET VOLUME: | 304 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 207 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 97 L |
| COLOUR: | СИВ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 243 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782546754 |































