| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 185.60 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 60.00 см |
| NET VOLUME | 330 L |
| COLOUR | ИНОКС |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | RB3K330SAID |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 185.60 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NET VOLUME: | 330 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 215 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 115 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 208 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6921727081469 |




























