| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.60 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 330 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | RB3K330SAID |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.60 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 330 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 215 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 115 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 208 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6921727081469 |




























