| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 185.00 см |
| WIDTH | 70.00 см |
| DEPTH | 70.00 см |
| NET VOLUME | 462 L |
| COLOUR | INOX |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | GBB566PZHMN |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 185.00 см |
| WIDTH: | 70.00 см |
| DEPTH: | 70.00 см |
| NET VOLUME: | 462 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 329 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 133 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 282 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806091024749 |



































