| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 68.20 см |
| NET VOLUME | 343 L |
| COLOUR | INOX |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | GBF3102DPY |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 68.20 см |
| NET VOLUME: | 343 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 233 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 110 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 214 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806084802781 |


































