| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 137.20 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 63.00 см |
| NET VOLUME | 211 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CUe 231-26 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 137.20 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 63.00 см |
| NET VOLUME: | 211 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 157 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 54 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 193 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803134015 |

































