| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 201.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 67.00 см |
| NET VOLUME | 443 L |
| COLOUR | ИНОКС |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRB600MME46 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 201.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 67.00 см |
| NET VOLUME: | 443 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 313 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 130 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 281 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6954903818238 |































