| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 185.30 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 65.80 см |
| NET VOLUME | 344 L |
| COLOUR | СИВ |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RB33B610ESA/EF |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 185.30 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 65.80 см |
| NET VOLUME: | 344 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 230 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 114 L |
| COLOUR: | СИВ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806094505597 |


































