| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 203.50 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 67.30 см |
| NET VOLUME | 415 L |
| COLOUR | INOX |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WHK 26412 X5EA2 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 203.50 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 67.30 см |
| NET VOLUME: | 415 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 297 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 118 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 263 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437066740 |


























