| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 143.00 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 55.00 см |
| NET VOLUME | 211 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | CDG1S 514 EW |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 143.00 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 55.00 см |
| NET VOLUME: | 211 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 170 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 41 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019077918 |













