| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 143.00 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 211 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CDG1S 514 EW |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 143.00 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 211 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 170 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 41 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019077918 |













