| TYPE | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT | 140.10 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 63.00 см |
| NET VOLUME | 234 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CTPe 231-26 |
| TYPE: | FREEZER ABOVE |
| HEIGHT: | 140.10 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 63.00 см |
| NET VOLUME: | 234 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 190 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 44 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 181 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803133872 |
















