| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 140.10 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 234 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CTPe 231-26 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 140.10 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 234 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 190 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 44 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 181 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803133872 |
















