| HEIGHT | 87.40 см |
| WIDTH | 54.1 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 136 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIR21VFE0 |
| HEIGHT: | 87.40 см |
| WIDTH: | 54.1 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 136 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 136 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| EAN | 4242005331413 |

























