| HEIGHT | 81.80 см |
| WIDTH | 59.5 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 121 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | RBIU609EA1 |
| HEIGHT: | 81.80 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 121 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 104 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 17 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 148 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| EAN | 3838782562891 |




















