| ВИСОЧИНА | 81.80 см |
| ШИРИНА | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 121 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | RBIU609EA1 |
| ВИСОЧИНА: | 81.80 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 121 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 104 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 17 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 148 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| EAN | 3838782562891 |




















