| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 294 L |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | K7743E |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 294 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 156 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516379225 |


















