| HEIGHT | 177.20 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | K7747 125 GALA |
| HEIGHT: | 177.20 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 294 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 100 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 32.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516711674 |















