| POWER | 1450.00 W |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 200 г |
| WATER TANK CAPACITY | 1300.00 ml |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | CM 5310 Silence Obsidian bla |
| TYPE: | FREE-STANDING |
| POWER: | 1450.00 W |
| BEANS CONTAINER CAPACITY: | 200 г |
| WATER TANK CAPACITY: | 1300.00 ml |
| ADJUSTABLE CHUTE HEIGHT: | Yes |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| GROUND COFFEE OPTION: | Yes |
| DRIP TRAY WITH WATER LEVEL IND: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 11.150 kg |
| EAN | 4002516341819 |













