| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 200 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1300.00 ml |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | CM 5310 Silence Obsidian bla |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 200 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1300.00 ml |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ: | Да |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.150 kg |
| EAN | 4002516341819 |













