| POWER | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 300 г |
| WATER TANK CAPACITY | 1800.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| Brand | SAECO |
| MODEL: | SM6680/00 |
| TYPE: | FREE-STANDING |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| GRINDER TYPE: | CERAMIC |
| GRINDER SETTINGS: | 12 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY: | 300 г |
| WASTE CONTAINER CAPACITY: | 12 ЧАШИ |
| MILK JUG CAPACITY: | 600.00 ml |
| MAXIMUM CUP HEIGHT: | 15.0 см |
| NUMBER OF AUTOMATIC DRINKS: | 18 |
| USER PROFILES: | 6 |
| ADJUSTABLE CHUTE HEIGHT: | Yes |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| FRAGRANCE STRENGTH SETTINGS: | Yes |
| MILK JUG: | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| AUTOMATIC MILK FROTHER: | Yes |
| GROUND COFFEE OPTION: | Yes |
| WATER FILTER: | Yes |
| DRIP TRAY WITH WATER LEVEL IND: | Yes |
| CUP WARMER: | Yes |
| AUTO CLEANING: | Yes |
| AUTOMATIC CLEANING OF MILK: | Yes |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| WI-FI: | Yes |
| BULGARIAN MENU: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 383.00 мм |
| WIDTH: | 262.00 мм |
| LENGTH: | 448.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 9.00 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.446 kg |
| EAN | 8720389002700 |















