| CAPSULES TYPE | NESPRESSO |
| POWER | 1310.00 W |
| PUMP PRESSURE | 19.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 600.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| Brand | NESPRESSO |
| MODEL: | ESSENZA MINI ЗЕЛЕНА |
| CAPSULES TYPE: | NESPRESSO |
| POWER: | 1310.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 19.00 bar |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| WATER TANK CAPACITY: | 600.00 ml |
| HOT AND COLD DRINKS: | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | No |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | No |
| AUTOSHUT OFF: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | No |
| HEIGHT: | 200.00 мм |
| WIDTH: | 205.00 мм |
| DEPTH-MM: | 110.00 мм |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.950 kg |
| EAN | 7630030306808 |
















