| CAPSULES TYPE | SEGAFREDO |
| POWER | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 700.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| Brand | SEGAFREDO |
| MODEL: | MINI BLACK |
| CAPSULES TYPE: | SEGAFREDO |
| POWER: | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| WATER TANK CAPACITY: | 700.00 ml |
| HOT AND COLD DRINKS: | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | No |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | No |
| AUTOSHUT OFF: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | No |
| HEIGHT: | 355.00 мм |
| WIDTH: | 240.00 мм |
| DEPTH-MM: | 102.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.500 kg |
| EAN | 8003410298090 |















