| MAX POWER | 670 W |
| CORPUS | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | СИВ |
| POWER | 670.00 W |
| COFFEE JUG CAPACITY | 240 |
| AUTO WATER FILLING | No |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BKK 2300 GREY |
| TYPE: | Turkish coffee |
| MAX POWER: | 670 W |
| CORPUS: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | BKK 2300 GREY |
| POWER: | 670.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG TYPE: | METAL |
| COFFEE JUG CAPACITY: | 240 |
| AUTO WATER FILLING: | No |
| SHUFFLE FUNCTION: | No |
| TOUCH CONTROL: | No |
| INDICATORS: | Yes |
| HEIGHT: | 240.00 мм |
| WIDTH: | 168.00 мм |
| DEPTH-MM: | 179.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.530 kg |
| EAN | 8690842063893 |







