| МОЩНОСТ | 670 W |
| КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | СИВ |
| МОЩНОСТ | 670.00 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ЗА КАФЕ | 240 |
| АВТОМАТИЧНО ЗАРЕЖДАНЕ НА ВОДА | Не |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BKK 2300 GREY |
| ТИП: | За турско кафе |
| МОЩНОСТ: | 670 W |
| КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | BKK 2300 GREY |
| МОЩНОСТ: | 670.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ЗА КАФЕ: | 240 |
| АВТОМАТИЧНО ЗАРЕЖДАНЕ НА ВОДА: | Не |
| ФУНКЦИЯ РАЗБЪРКВАНЕ: | Не |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ИНДИКАТОРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 240.00 мм |
| ШИРИНА: | 168.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 179.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.530 kg |
| EAN | 8690842063893 |







