| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | A-DATA |
| MODEL: | MICROSDXC 256GB 100/25 MB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 А1 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713218466266 |






i
"" in 7 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | A-DATA |
| MODEL: | MICROSDXC 256GB 100/25 MB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 А1 |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713218466266 |