| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | LEXAR |
| MODEL: | RO SILVER PLUS 128GB 205MB V30 |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| READ SPEED: | ДО 255 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 843367134137 |







| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | LEXAR |
| MODEL: | RO SILVER PLUS 128GB 205MB V30 |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| READ SPEED: | ДО 255 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 843367134137 |