| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | HIGH ENDURANCE 256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 U3 V30 XC-I |
| READ SPEED: | ДО 100MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659173227 |



i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | HIGH ENDURANCE 256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | 10 U3 V30 XC-I |
| READ SPEED: | ДО 100MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659173227 |