| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | HIGH ENDURANCE 256GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | 10 U3 V30 XC-I |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659173227 |



i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | HIGH ENDURANCE 256GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | 10 U3 V30 XC-I |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659173227 |