| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | MICRO SD HIGH ENDURANCE 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | 10 U3 V30 XC-I |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659173104 |








i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | MICRO SD HIGH ENDURANCE 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | 10 U3 V30 XC-I |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659173104 |