| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | EVO+ 256GB MB-MC256SA/EU |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | A1 |
| READ SPEED: | ДО 160 MB/S |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8806095420127 |





i
"" in 7 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | EVO+ 256GB MB-MC256SA/EU |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | A1 |
| READ SPEED: | ДО 160 MB/S |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8806095420127 |