| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | EVO+ 256GB MB-MC256SA/EU |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 160 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095420127 |





i
"" до 7 дни
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | EVO+ 256GB MB-MC256SA/EU |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 160 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095420127 |