| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXPRESS 256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | U3 A1 EX XC-1 |
| READ SPEED: | ДО 880MB/S |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659202064 |



| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXPRESS 256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | U3 A1 EX XC-1 |
| READ SPEED: | ДО 880MB/S |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659202064 |