| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXPRESS 256GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | U3 A1 EX XC-1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 880MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659202064 |



| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 256 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXPRESS 256GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 256 GB |
| КЛАС: | U3 A1 EX XC-1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 880MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659202064 |