| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA 64 GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 А1 |
| READ SPEED: | ДО 140 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659200541 |





i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA 64 GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 А1 |
| READ SPEED: | ДО 140 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659200541 |