| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA 32GB 120MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 A1 |
| READ SPEED: | ДО 120MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659184155 |






i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA 32GB 120MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 A1 |
| READ SPEED: | ДО 120MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659184155 |