| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 32 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA 32GB 120MB/S |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 32 GB |
| КЛАС: | 10 A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 120MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659184155 |






i
"" Днес
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 32 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA 32GB 120MB/S |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 32 GB |
| КЛАС: | 10 A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 120MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659184155 |