| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.500 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.800 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A++ |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.005 KW |
| POWERCONSHEATING | 0.977 KW |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -20 °C |
| WI-FI | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BEEPG 125/BEEPG 126 |
| CAPACITY COOLING (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL): | 3.500 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL): | 3.800 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP: | 4.6 |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER: | 8.5 |
| ENERGY CLASS COOLING: | A+++ |
| ENERGY CLASS HEATING: | A++ |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING: | 1.005 KW |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO: | -20 °C |
| WI-FI: | Yes |
| AUTO RESTART: | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX: | 55 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT: | 61 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H): | 630 М3/Ч |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT): | 802/295/200 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT): | 765/555/303 ММ |
| WEIGHT INSIDE UNIT: | 9 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT: | 25.5 KG |
| REFRIGERANT TYPE: | R32 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842740916 |

























