| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.800 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.005 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.977 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BEEPG 125/BEEPG 126 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 3.800 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.6 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 8.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.005 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 55 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 61 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 630 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 802/295/200 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 765/555/303 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 9 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 25.5 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842740916 |

























