| NUMBER OF HEATING ZONES | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| NUMBER OF FUNCTION | 6 |
| ENERGY CLASS | A |
| IGNITION | Yes |
| Brand | SANG |
| MODEL: | SG 6622 MW |
| TYPE: | КОМБИНИРАНА - ГАЗ И ТОК |
| HEIGHT: | 83.00 см |
| WIDTH: | 59.80 см |
| DEPTH: | 63.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 6 |
| ENERGY CLASS: | A |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VOLUME: | 60 L |
| PROTECTION OUTFLOW GAS: | Yes |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8683770139020 |




