| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MTD55S500W-CZ |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 8 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 49.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTOPROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| EXTRADRY FUNCTION: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:40 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 72.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.0 L |
| HEIGHT: | 60.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 59.20 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939962622019 |

















