| KIND | USB |
| DIMENSION | 1.8 M |
| MODEL | USB 2.0 A-A 1.8 m 45296 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | USB 2.0 A-A 1.8 m 45296 |
| KIND: | USB |
| CABLE VERSION: | 2 |
| CONNECTOR FROM: | USB-A |
| CONNECTOR TO: | USB-A |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | USB 2.0 A-A 1.8 m 45296 |
| KIND: | USB |
| CABLE VERSION: | 2 |
| CONNECTOR FROM: | USB-A |
| CONNECTOR TO: | USB-A |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| LENGTH: | 1.80 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4008928452969 |





















