| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 207 ZF W |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800879005529 |







| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 207 ZF W |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800879005529 |