| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 207 ZF W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879005529 |







| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 207 ZF W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879005529 |