| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | CFV2000 SILVER |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035729887 |








i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | CFV2000 SILVER |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035729887 |