| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 207 ZF B |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879005536 |






i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 207 ZF B |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879005536 |